Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Meble

Meblik – meble dla nastolatków z wyobraźnią

  • 17 lipca, 2017
  • 3 min read
Meblik – meble dla nastolatków z wyobraźnią

Nastolatek to kreatywna młoda osoba, wyrażająca siebie poprzez swoje pasje. Ma głowę pełną pomysłów jak zawojować świat, a do obmyślenia dokładnego planu potrzebuję odrobinę własnej przestrzeni. Dlatego też, dość często pokój nastolatka staje się niezdobytą przez rodziców twierdzą. Ważne, aby nastolatek dobrze się czuł w tej twierdzy, najłatwiej będzie jeśli pozwolimy mu na urządzenie pokoju.

Rodzic powinien służyć dobrą radą i sugestią, szczególnie w kwestiach jakości i funkcjonalności. Wybierając meble Meblika, rodzic może mieć pewność, że nowoczesny design, uwielbiany przez nastolatka, pójdzie w parze z najwyższą jakością i funkcjonalnością. Przekonaj się sam jakie rozwiązania proponuje Meblik.

Meblik rozumie potrzeby nastolatków

Nastolatek chłonie otaczający świat, czerpiąc z niego inspirację i budując swoje własne ja. Świetnym aranżacyjnym rozwiązaniem będzie odzwierciedlenie ciekawości świata i pasji w pokoju młodzieżowym. Kolekcje mebli dostępne w Meblik tematyczne aranżacje zachwycające oryginalnymi motywami, które tworzone były z myślą o fascynacjach, pasjach młodych ludzi. Jest zatem nieśmiertelna piłka nożna – nastolatek ma do wyboru kilka kolekcji z tym motywem przewodnim: piłkarskie potęgi hiszpańskie FC Barcelona  i Real Madrid oraz polskie Kadra PL z Robertem Lewnadowskim i Legia Warszawa dla prawdziwych legionistów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy motoryzacji, koszykówki, graffiti czy muzyki. Dla każdego coś dobrego.

Dziewczęcy pokój nastolatki to niekiedy kompletne przeciwieństwo pokoju młodzieżowego dla chłopaka. Spośród 40 kolekcji są takie, które bazują na subtelnych wzorach i kolorach. Meblik zaprojektował kolekcje dla miłośniczek tańca, podróży, jeździectwa, projektowania i mody. Taka różnorodność powinna zadowolić większość nastolatek.

Te i inne meble znajdziesz w https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-mlodziezowe/

Meblik – estetyk i funkcjonalność

Meblik jako producent mebli doskonale orientuje się w aktualnych trenach mieszkaniowych i wie jak zwykłe cztery ściany przemienić w prawdziwe królestwo nastolatka. Kwestia estetyczno-wizualna nie podlega już dyskusji. Jednak wygląd to nie wszystko, ponieważ liczy się jakość. Meblik używa tylko i wyłącznie najwyższej jakości surowców, a całość konstrukcji jest stabilna i bezpieczna. Co więcej fronty mebli malowane są ekologicznymi farbami wodnymi, które są antyalergiczne. Drzwi szaf i szuflady wyposażone są w system cichego domykania, a większe meble posiadają dodatkowy pasek, którym można mebel przymocować do ściany, zabezpieczając go w ten sposób przed przewróceniem.

Różnorodność dostępnych produktów pozwala na funkcjonalne ustawienie mebli w pokoju, po którym poruszanie się powinno być jak najbardziej ekonomiczne. W pokoju nastolatka obowiązkowo powinno znaleźć się duże biurko do pracy, pojemna szafa, regał na książki i gry oraz łóżko, w którym podstawą jest dobrze dobrany materac. Jeśli w pokoju jest wystarczająco miejsca warto dobrać wygodne pufy, które będą idealnym miejscem do siedzenia dla gości. Pamiętajmy też o dodatkach, które tworzą atmosferę w pokoju. Odpowiednia pościel, dywan, oświetlenie i ergonomiczne krzesło obrotowe stworzą nowoczesne i bardzo funkcjonalne wnętrze, w którym nastolatek będzie się czuł komfortowo. Sprawdź też: http://www.meblik.pl/pilka-pufa

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *