Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com

Urządzenia wnętrz

Zegar ścienny jako dekoracja

  • 29 czerwca, 2020
  • 3 min read
Zegar ścienny jako dekoracja

Od stylowych i industrialnych po nowoczesne i wyrafinowane, dekoracyjne zegary ścienne tworzą idealne elementy funkcjonalnego wystroju ścian w pomieszczeniu. Jeśli masz dodatkowe miejsce na ścianie do wypełnienia, a nie wiesz jak je ozdobić, rozważ w tym miejscu zegar ścienny. Duże zegary ścienne naklejane na ścianę są teraz bardzo modne i nie bez powodu – od razu przyciągają wzrok i robią wrażenie. Ich wielkość oznacza, że ​​możesz zaoszczędzić na dodatkowych elementach wystroju ścian. Te masywne zegary doskonale nadają się do pomieszczeń w stylu loft, ale istnieje również duża różnorodność, która może pasować do bardziej nowoczesnych lub eklektycznych stylów, w których urządzamy swoje domy.

Nowoczesne oraz proste zegary ścienne

Nowoczesne i proste w konstrukcji, zegary zawieszone obok siebie reprezentując różne strefy czasowe to niezwykle kreatywny sposób na ich użycie do dekoracji większej powierzchni ściany. Taka konfiguracja jest szczególnie przydatna, jeśli prowadzisz firmę, która wymaga śledzenia czasu w innych strefach czasowych lub jeśli masz połączenia międzynarodowe, z którymi chcesz być na bieżąco. To także świetny pomysł, jeśli masz dzieci mieszkające w innych strefach czasowych!

Zegary bez tarczy

Idealnym uzupełnieniem nowoczesnego lub eleganckiego projektu pokoju jest zegar bez tarczy, którego tło stanowi ściana, jej kolor i materiał, z którego została wykonana lub pokryta. Ponieważ są one dostępne w wielu kolorach i wzorach (szczególnie zegary włoskie CalleaDesign), na pewno znajdziesz taki projekt, który będzie pasował do Twojego osobistego stylu. Mimo, że brakuje im szczegółów i ozdób, kolorowe zegary dekoracyjne CalleaDesign mogą zostać zawieszone na dużej ścianie.

Zegar ścienny jako dekoracja

Minimalistyczne lub abstrakcyjne zegary ścienne to idealne elementy dekoracyjne do nowoczesnych pomieszczeń. Nowoczesne wzornictwo polega na prostocie kształtu i wzornictwa, dlatego zegary, które rezygnują ze wszelkich dodatkowych ozdobników, są niemalże idealne. Zegar ścienny jako dekoracja w postaci róży wiatrów czy stacji pogodowej z dodatkowymi wskaźnikami np. ciśnienia, zmian pogody cz faz księżyca, wyglądają niesamowicie w połączeniu z nadmorskim wystrojem pomieszczenia. Ich “morska” funkcjonalność nada autentyczności każdemu morskiemu projektowi domu, nawet jeśli dom nie stoi na wodzie.

Jeśli interesuje Cię bardziej eklektyczny, szczegółowy niż typowy zegar ścienny, kup zegar z kukułką z bawarskiej manufaktury Hones. Zegary z kukułką są kwintesencją wystroju każdego domu w stylu rustykalnym lub wiejskim. Te misterne, urocze dzieła rzemieślników natychmiast dodadzą intrygi Twojemu pokojowi.

Małe, przypominające antyki zegary ścienne pasują do ścian w stylu galerii. Zestawienie okrągłego zegara z bardziej prostymi dziełami naściennymi lub półkami, podniesie eklektyczną ścianę pokoju na zupełnie nowy poziom.

Wybierz wszechstronny i oszałamiający zegar, które będzie niesamowitym akcentem do każdego pomieszczenia. Unikalne połączenie nowoczesnego i eklektycznego designu same w sobie pięknie wyglądają w połączeniu z innymi dekoracyjnymi elementami ściennymi.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *